Restauracja

Restauracja

Wyśmienite menu, potrawy inspirowane klasyką kuchni europejskiej, dopasowane do obowiązującej pory roku i okoliczności sprawiają, że wizyta w Restauracji Krzyskiej jest zawsze pełna przemiłych doznań smakowych. Nasza Restauracja jest miejscem, gdzie przy pysznym posiłku i w pięknym otoczeniu nasi Goście spędzają niezapomniane chwile.

Uczta dla zmysłów

Dania przygotowane przez naszych szefów kuchni stanowią prawdziwą ucztę dla zmysłów. Proponujemy naszym Gościom różnorodność sezonowych warzyw i owoców, pyszne sałatki, soczyste mięsa i delikatne ryby w towarzystwie aromatycznych sosów. W Restauracji Krzyskiej wszystkie smaki łączą się w wysmakowane i pięknie podane dania.

Doskonałe miejsce do spotkań z bliskimi

Rodzinny obiad, randka, przyjęcie, lunch biznesowy – w naszej Restauracji stworzymy niezwykłą oprawę każdego niemal spotkania. Restauracja Krzyska to eleganckie i nowoczesne wnętrza, klimatyczny letni ogródek i kameralny pub. To również profesjonalna, doświadczona obsługa, która dołoży wszelkich starań aby wasza wizyta w Restauracji Krzyskiej była przemiłym doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr tel.:
14 620 11 34
510 078860
lub pod adresem mailowym recepcja@hotelkrzyski.pl